JIAXING HENGJIE BIOPHARMACEUTICAL CO.,LTD.
E-mail carol.z@hsnutra.com TEL: 86-573-83025768
Dom > Products > Kolagen typu 1 >
Spożywczy hydrolizowany kolagen rybny Biały proszek mniej niż 3000 Dalton NLT 95%
  • Spożywczy hydrolizowany kolagen rybny Biały proszek mniej niż 3000 Dalton NLT 95%
  • Spożywczy hydrolizowany kolagen rybny Biały proszek mniej niż 3000 Dalton NLT 95%

Spożywczy hydrolizowany kolagen rybny Biały proszek mniej niż 3000 Dalton NLT 95%

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa HS
Orzecznictwo Halal, ISO, GMP
Numer modelu Hydrolizowany kolagen typu I
Szczegóły Produktu
Apperance:
White to Yellowish powder
pochodzenie Materiał:
Skóra i łuska ryb
Czystość:
NLT 95% (oznaczenie Kjeldahla)
Waga molekularna:
NMT3000 daltonów
Function:
Joint health improvement.
Shelf-Life:
36months
High Light: 

Spożywczy hydrolizowany proszek kolagenu rybiego

,

hydrolizowany proszek kolagenu rybiego NLT 95%

,

dokręcić skórę kolagen rybi w proszku

Opis produktu

Hydrolizowany rybi kolagen w proszku o jakości spożywczej poniżej 3000 daltonów

Opis:

Zhydrolizowany kolagen pozyskiwany jest ze świeżej skóry ryby, ma 95% czystość białka o małej masie cząsteczkowej około 3000 daltonów.Jest szeroko stosowany w suplementach diety dla poprawy zdrowia stawów.

Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym w przestrzeni pozakomórkowej w różnych tkankach łącznych w ciałach zwierząt.Istnieje 5 rodzajów kolagenu, podczas gdy 90% kolagenu w organizmie to TYP I. Jest pozyskiwany ze skóry i kości zwierząt i zawiera 19 rodzajów aminokwasów.
Zwykle kolagen występuje w 2 postaciach: proszku i granulatu.
W dzisiejszych czasach kolagen odgrywa coraz większą rolę w życiu codziennym.Jest szeroko stosowany w dziedzinie żywności, napojów, żywienia, kosmetyków i medycyny itp.

Kolagen rybi jest podstawowym białkiem strukturalnym występującym w tkankach łącznych w organizmie, w tym w skórze, kościach, chrząstkach, ścięgnach i więzadłach.Ale wraz ze starzeniem się, własny kolagen ludzi stopniowo traci, musimy wzmocnić i zachować zdrowie zgodnie z wchłanianiem kolagenu wytworzonego przez człowieka.Kolagen można ekstrahować ze świeżej skóry ryby Tilapia w postaci proszku, więc jest bardzo jadalny.Weź różne techniki, jest kolagen hydrolizowany, kolagen aktywny, peptyd kolagenowy.

Specyfikacja hydrolizowanego kolagenu rybiego:

RZECZY SPECYFIKACJE (METODA BADANIA) WYNIK
Wygląd Biały lub jasnożółty proszek (wizualny) Przechodzić
Zapach Charakterystyczny zapach (zapach) Przechodzić
Białko ≥90,00% (oznaczenie Kjeldahla) 97,6%
Waga molekularna ≤3000 daltonów (HPLC) Przechodzić
PH 4,0-7,0 (USP) 5.8
Popiół ≤2,00% (USP) 0,18%
Strata przy suszeniu Mniej niż 7,00% (USP) 3,82%
Heavy Metalu NMT20PPM (USP) <20 str./min
Arsen ≤1,0 mg/kg (ICP-MS) Przechodzić
Chrom ≤2,0 mg/kg (ICP-MS) Przechodzić
Ołów ≤ 1,0 mg/kg (ICP-MS) Przechodzić
Kadm ≤ 0,1 mg/kg (ICP-MS) Przechodzić
Rtęć ≤ 0,1 mg/kg (ICP-MS) Przechodzić
Całkowita liczba bakterii NMT1000 CFU/g (USP) Przechodzić
Drożdże i pleśń NMT100 jtk/g (USP) Przechodzić
E coli Negatywne (USP) Negatywny
Salmonella Negatywne (USP) Negatywny
Staphylococcus aureus Negatywne (USP) Negti

Aplikacja:

(1) Kolagen rybi o niskiej masie cząsteczkowej jest stosowany głównie jako dodatki kosmetyczne, może być łatwo wchłaniany.Zawiera dużą liczbę grup hydrofilowych, doskonałe czynniki nawilżające i równoważy nawilżenie skóry, Pomocne w pozbyciu się koloru wokół oczu i trądziku, utrzymaniu białej i mokrej skóry, relaksacji i tak dalej.
(2) Kolagen rybny może być stosowany jako zdrowa żywność;może zapobiegać chorobom układu krążenia;
(3) Kolagen rybny może służyć jako pokarm wapniowy;
(4) Kolagen rybny może być stosowany jako dodatek do żywności;
(5) Kolagen rybny może być szeroko stosowany w mrożonkach, napojach, produktach mlecznych, cukierkach, ciastach i tak dalej.

Funkcja proszku peptydowego kolagenu rybiego

1. Hamuj zmarszczki: gdy skóra właściwa jest pełna kolagenu, komórki skóry są podparte, co nie tylko nawilża skórę, ale także rozciąga zmarszczki i redukuje drobne linie.

2. Napraw skórę: Kiedy aktywny kolagen wchodzi w dolną warstwę skóry, wchodzi w interakcję z otaczającymi tkankami, aby pomóc komórkom w produkcji kolagenu, który nie tylko promuje normalny wzrost komórek skóry, ale także odgrywa rolę w zmniejszaniu stanu zapalnego i odnowienia skóry.

3. Odżywiaj skórę: Aktywny kolagen ma doskonałą przepuszczalność.Może łączyć się z komórkami nabłonka skóry przez warstwę rogową naskórka, uczestniczyć w poprawie metabolizmu komórek skóry, wzmacniać aktywne białko kolagenu w skórze, utrzymywać integralność wilgoci i struktury włókien warstwy rogowej naskórka oraz poprawiać krążenie krwi, aby osiągnąć cel nawilżenie skóry.4. Rozjaśnij koloryt skóry: Kolagen ma dobrą zdolność zatrzymywania wody, a organizm ludzki może przyjąć odpowiednią ilość kolagenu, aby skóra była bardziej nawilżona i błyszcząca.

5. Napnij skórę: po wchłonięciu przez skórę kolagen jest wypełniany między skórą właściwą skóry, co może zwiększyć napięcie skóry, wytworzyć napięcie w skórze, zmniejszyć pory i sprawić, że skóra będzie jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Przewaga konkurencyjna naszej firmy:

1. 20 lat doświadczenia: Nasza firma działa w branży składników ochrony zdrowia od około 20 lat.Jesteśmy profesjonalistami w zakresie składników ochrony zdrowia i mamy długą historię.
2. Łączna wysyłka wszystkich składników do pielęgnacji stawów: Jesteśmy w stanie dostarczyć wiele składników do pielęgnacji zdrowia, w tym: proszek z chrząstki rekina, siarczan chondroityny, glukozaminę, MSM, kwas hialuronowy i koenzym Q10.Możemy zorganizować dla Ciebie przesyłkę łączoną dla wszystkich powyższych składników.
3. Produkcja NSF-GMP: Nasz zakład produkcyjny jest zweryfikowany przez NSF-GMP.
4. Samodzielne testy laboratoryjne: Utworzyliśmy laboratorium GMP w naszej firmie, aby przeprowadzać testy wszystkich naszych produktów.
5. Inne posiadane przez nas certyfikaty: NSF-GMP, Certyfikaty ISO, Certyfikaty Halal, Certyfikaty MSC dla sproszkowanej chrząstki rekina i siarczanu chondroityny rekina.

Często zadawane pytania

Q:Jakie jest twoje MOQ?

A:W przypadku produktów o wysokiej wartości nasze MOQ zaczyna się od 1 g i zazwyczaj zaczyna się od 10 g.W przypadku innych produktów o niskiej cenie nasze MOQ zaczyna się od 100 g i 1 kg.

Q:Czy jest zniżka?

A:Tak, w przypadku większej ilości zawsze wspieramy lepszą ceną.

Q:Jak potwierdzić jakość produktu przed złożeniem zamówienia?

A:Możesz otrzymać bezpłatne próbki niektórych produktów, wystarczy opłacić koszty wysyłki lub zamówić do nas kuriera i pobrać próbki.Możesz przesłać nam swoje specyfikacje produktów i prośby, a my wyprodukujemy produkty zgodnie z Twoimi życzeniami.

Q:Jak rozpocząć zamówienia lub dokonać płatności?

A:Możesz wysłać nam swoje zamówienie zakupu (jeśli Twoja firma ma) lub po prostu wysłać proste potwierdzenie e-mailem lub przez Trade Managera, a my wyślemy Ci fakturę Proforma z naszymi danymi bankowymi do potwierdzenia, a następnie możesz odpowiednio dokonać płatności.

Q:Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?

A:Przede wszystkim nasza kontrola jakości zmniejszy problem z jakością prawie do zera.Jeśli wystąpi problem z jakością spowodowany przez nas, wyślemy ci darmowe towary do wymiany lub zwrócimy ci utratę.

Zdjęcie z naszej wystawy CPHI.

Spożywczy hydrolizowany kolagen rybny Biały proszek mniej niż 3000 Dalton NLT 95% 0

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-573-83025768
No.20 Tongyi Road, Xinfeng Park Przemysłowy, Jiaxing City Zhejiang 314005 Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas