Wegańska glukozamina Chondroityna Complex Blend w proszku w saszetkach o doskonałej rozpuszczalności w wodzie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: HS
Orzecznictwo: NSF-GMP
Numer modelu: Chon + Glu Powder
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Discuss by email
Szczegóły pakowania: 25KGS / DRUM
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 80MT / rok
Składniki aktywne: Chondroityna + glukozamina Chondroityna: NLT 1200 mg
Glukozamina: NLT 1500 mg aplikacji: Wspólne suplementy
Okres ważności: NLT 2-3 lata Rozpuszczalność: Doskonała rozpuszczalność w wodzie
High Light:

vegetarian glucosamine

,

vegan joint support

Wegańska glukozamina Chondroityna Complex Blend w proszku w saszetkach o doskonałej rozpuszczalności w wodzie

Jesteśmy w stanie dostarczyć usługi OEM do premiksowania i formułowania chondroityny i glukozaminy razem w proszku do mieszania. Premiksujemy i granulujemy chondroitynę i glukozaminę w postaci proszku o doskonałej rozpuszczalności w wodzie.

W przypadku usług pakowania jesteśmy również w stanie dostarczyć dwa rodzaje usług pakowania.

Kluczową zaletą proszku jest to, że ma doskonałą rozpuszczalność w wodzie, można szybko rozpuścić proszek do wody, a następnie wypić.Główny arkusz specyfikacji złożonego proszku chondroityny i glukozaminy:

Nazwa produktu

Mieszany chondroityna + glukozamina

Wygląd

biały proszek

Produkcja

Obiekt zweryfikowany przez NSF-GMP

Zawartość chondroityny

1200 mg (może wytworzyć zgodnie z twoim sformułowaniem)

Zawartość glukozaminy

1500mg (może wytworzyć zgodnie z twoim sformułowaniem)

Rozmiar cząsteczki

Około 30 oczek lub wielkości chcesz

Heavy Metal

NMT 10 ppt w sumie

Micro

NMT 1000cfu / gw całościAktywne składniki w proszku

Zasadniczo podzieliliśmy trzy wspólne składniki zdrowotne, zmieszano z innymi substancjami pomocniczymi, granulując i wprowadzono do proszku o doskonałej rozpuszczalności w wodzie. Poniżej znajdują się trzy kluczowe składniki proszku:

1. Siarczan chondroityny

Siarczan chondroityny jest znany jako wspólny składnik zdrowotny i był używany na rynku od kilku dziesięcioleci. Siarczan chondroityny jest ekstrahowany z chrząstki bydlęcej, świńskiej, ostrej lub ostrej. Najczęstszym stosowaniem chondroityny było 90% czystość klasy USP. Mówi się, że siarczan chondroityny pomaga zapobiegać chrząstce stawów. Jest więc szeroko stosowany w suplementach diety przeznaczonych do wspólnego zdrowia.

2. Glukozamina

Innym składnikiem stosowanym jest glukozamina. Jest wydobywany z skorupiaków, w tym krewetek i kraba. Glukozamina, którą widzimy na rynku, stabilizuje się na trzy typy: chlorek glukozaminy (glukozamina HCL) chlorek glukozaminy (siarczan glukozaminy 2KCL) i siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2NACL).

Mówi się, że glukozamina jest uważana za podstawę chrząstki stawów, dlatego jest ona stosowana w połączeniu ze zdrowymi produktami.Dlaczego wybieramy naszą firmę jako dostawcę, system zarządzania jakością:

1. 20 lat doświadczeń: Nasza firma od 20 lat zajmuje się produkcją składników do pielęgnacji stawów. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie produktów do pielęgnacji stawów i ma długą historię.


2. Łączna dostawa wszystkich składników do pielęgnacji stawów: Dostarczamy prawie wszystkie składniki do pielęgnacji stawów, w tym: szarłat chrząstki, siarczan chondroityny, glukozamina, MSM, kwas hialuronowy. Możemy zorganizować przesyłkę kombinowaną dla wszystkich wyżej wymienionych składników.


3. NSF-GMP Produkcja: Nasz zakład produkcyjny jest zweryfikowany przez NSF-GMP.


4. Testy laboratoryjne przeprowadzone przez nas: Utwierdziliśmy laboratorium GMP w naszej firmie w celu przeprowadzenia testów wszystkich naszych produktów.


5. Inne certyfikaty posiadamy: NSF-GMP, certyfikaty ISO, certyfikaty halalowe, certyfikaty MSC dla proszku chrząstki rekina i siarczanu chondroityny rekina.


Niektóre zdjęcia naszej firmy:
Szczegóły kontaktu
Carol

Numer telefonu : +8618868305036

WhatsApp : +8618868305036