Siarczan chondroityny plus D - glukozamina puls MSM mieszany kompleks Blend Powder

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HS
Orzecznictwo: NSF-GMP production
Numer modelu: Mieszany proszek MSM glukozaminy chondroityny
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Based on your purchase Quantity
Szczegóły pakowania: 25KGS / DRUM
Czas dostawy: Szybki, bezpośredni transport fabryczny
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100MT / Miesiąc
Nazwa produktu: Mieszana chondroityna + glukozamina + proszek MSM Rozpuszczalność: Doskonała rozpuszczalność w wodzie
Skład: Dostosowane do Twojego pomysłu pakowania: 25 kg / bęben w masie lub w małych saszetkach, jak chcesz
OEM: Dostępna jest usługa pakowania i mieszania OEM Wygląd: Biały proszek
High Light:

D Siarczan glukozaminy 2KCL

,

D Siarczan glukozaminy 2NACL

Siarczan chondroityny plus D - glukozamina puls MSM mieszany kompleks Blend Powder

Jest to usługa OEM oferowana producentom gotowych suplementów diety. Premiksujemy i granulujemy chondroitynę, glukozaminę i MSM w postaci proszku o doskonałej rozpuszczalności w wodzie.

Możemy również spakować proszki do małych saszetek dla Ciebie, jeśli chcesz, Sformułowanie proszku można dostosować do własnych potrzeb. Zgodnie z naszym doświadczeniem popularnym preparatem, który widzimy na rynku, jest 1200 mg chondroityny i 1500 mg glukozaminy oraz 750 mg MSM w proszku.

Kluczową zaletą proszku jest to, że ma doskonałą rozpuszczalność w wodzie, można szybko rozpuścić proszek do wody, a następnie wypić.

Jesteśmy w stanie spakować proszek do 25 kg / bęben. Jeśli spakowaliśmy proszek do 25 kg / bębna, tak jak robimy dla chondroityny i glukozaminy jako surowca. Można go kupić tak, jak kupujesz normalną chondroitynę lub glukozaminę. Potem możesz spakować proszek w fabryce do małych saszetek, a następnie je oznakować i sprzedać, bardzo łatwo dla ciebie.Sporządzam listę głównych cech charakterystycznych proszku do mieszania dla twojego rodzaju informacji:

Nazwa produktu Mieszany chondroityna + glukozamina + proszek MSM
Wygląd biały proszek
Produkcja Obiekt zweryfikowany przez NSF-GMP
Zawartość chondroityny 1200 mg (może wytworzyć zgodnie z twoim sformułowaniem)
Zawartość glukozaminy 1500mg (może wytworzyć zgodnie z twoim sformułowaniem)
Zawartość MSM 750 mg (może wytworzyć zgodnie z twoim sformułowaniem)
Rozmiar cząsteczki Około 30 oczek lub wielkości chcesz
Heavy Metal NMT 10 ppt w sumie
Micro NMT 1000cfu / gw całościAktywne składniki w proszku

Zasadniczo podzieliliśmy trzy wspólne składniki zdrowotne, zmieszano z innymi substancjami pomocniczymi, granulując i wprowadzono do proszku o doskonałej rozpuszczalności w wodzie. Poniżej znajdują się trzy kluczowe składniki proszku:

1. Siarczan chondroityny

Siarczan chondroityny jest znany jako wspólny składnik zdrowotny i był używany na rynku od kilku dziesięcioleci. Siarczan chondroityny jest ekstrahowany z chrząstki bydlęcej, świńskiej, ostrej lub ostrej. Najczęstszym stosowaniem chondroityny było 90% czystość klasy USP. Mówi się, że siarczan chondroityny pomaga zapobiegać chrząstce stawów. Jest więc szeroko stosowany w suplementach diety przeznaczonych do wspólnego zdrowia.

2. Glukozamina

Innym składnikiem stosowanym jest glukozamina. Jest wydobywany z skorupiaków, w tym krewetek i kraba. Glukozamina, którą widzimy na rynku, stabilizuje się na trzy typy: chlorek glukozaminy (glukozamina HCL) chlorek glukozaminy (siarczan glukozaminy 2KCL) i siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2NACL).

Mówi się, że glukozamina jest uważana za podstawę chrząstki stawów, dlatego jest ona stosowana w połączeniu ze zdrowymi produktami.

3. MSM. MSM jest kolejnym popularnym składnikiem, jaki można znaleźć w produktach ze zdrową stawą.

Łączymy trzy popularne składniki zdrowych składników w postaci proszku, przetworzonych z innymi substancjami pomocniczymi, aby mieć dobrą rozpuszczalność w wodzie. Chondroityna plus glukozamina plus proszek MSM jest doskonałym produktem dla zdrowia stawów.Dlaczego wybieramy naszą firmę jako dostawcę, system zarządzania jakością:Zakład produkcyjny naszej firmy:


Szczegóły kontaktu
Carol

Numer telefonu : +8618868305036

WhatsApp : +8618868305036